Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Промислове освітлення

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Промислове освітлення для різних типів приміщень


Вимоги до промислового освітлення стають все більшими та вибагливішими, ніж раніше. Аварійні світильники мають бути не лише достатньо потужними, але й красиво виглядати. Світлодіодне промислове освітлення справляється з завданням створення необхідної видимості для робочої зони. Якісне освітлення промислових приміщень сприяє підвищенню продуктивності праці до 11 %. Правильне освітлення промислових будівель допоможе навіть вдвічі зекономити на електроенергії.


Для кращої наочност ми розділили технічне освітлення та світильники для виробничих приміщень на кілька груп. Світильники для складських приміщень, які мають форму люмінесцентних ламп або прямокутних світильників з алюмінієвою решіткою, підходять також для офісів, коридорів чи магазинів. Ми рекомендуємо обирати промислове освітлення для залів та складів. Аварійні акумуляторні світильники потрібні також великим компаніям.


Світильники для складу ще використовуються для підсвітки реклам, освітлення будівель, садів, території навколо будинку, офісів великих компаній чи автостоянок. Завдяки меншому споживанню електроенергії, світлодіодні прожектори зараз відіграють ключову роль. Енергозберігаючі або галогенні прожектори із захистом IP44 та можливістю вбудованого датчика та інше промислове освітлення підходять для різних приміщень - світять там, де потрібно та коли потрібно.


Типи та види промислового освітлення:
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i