Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Купуйте за 2 000 грн
і доставка буде БЕЗКОШТОВНО.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Матраци

Vendor 7

Опис категорії

Матраци для ліжка та наматрацники


Ваше ліжко в спальній кімнати відіграє важливу роль в житті. Тому необхідно мати якісний матрац, який впливає на ваш комфорт під час сну та самопочуття після прокидання. Наматрацники також не менш важливі для комфорту людини. Якщо ви не висипаєтеся та прокидаєтеся з болем в спині або розбиті, хоч ви і проспали рекомендовані 8 годин, це значить що у вас не дуже добрий матрац. Розмір матрацу на ліжко підбирається відповідно до розмірів ліжка, зверніть увагу на висоту і товщину матрацу для ліжка.


Не купуйте самі дешеві матраци, які невисокої висоти та тонкі, такі матраци не забезпечать вам комфорт під час сну. Ми пропонуємо матраци різного розміри, як дитячі матраци, так і матраци для дорослих висотою 200 см та товсті, призначені для людей з вагою 90+ кг. Радимо обирати ортопедичні матраци з анатомічною формою, такі матраци приймають вашу форму і ви зможете чудово виспатися і прокинутися повними сил на весь день.


Якщо вам від 25 до 50 років рекомендуємо обирати матраци помірної жорсткості, вони забезпечать комфорт та відновлення сил після робочого дня. Для профілактики захворювань хребта обирайте матраци підвищеної жорсткості. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви зможете купити матрац на ліжко за доступною ціною, а слідкуючи за нашими акціями, цей виріб вийде вам ще дешевше.

Copyright © 1990 - 2022 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua, Усі права захищені.