Увійти
Levý banner
Pravý banner
Меню


Порівняти
0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Розумне освітлення

Kategorie inteligentní
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Освітлення для розумного будинку


Світлодіодне розумне освітлення дозволяє створити розумний будинок, про який мріє кожен любитель технологій. Розумне освітлення будинку створюється за допомогою розумного мобільного пристрою та розумної лампочки або світильника. Просто завантажте відповідну програму безкоштовно і насолоджуйтесь перевагами сучасних технологій.


Освітлення для розумного будинку – це значно більше, ніж звичайні вимикачі. Якщо у вас великий будинок, то ви, напевно, знайомі з ситуацією, коли доводиться обійти весь будинок, вимикаючи світло в кожній кімнаті. Сенсори руху можуть автоматично вимикати освітлення, якщо ви покидаєте кімнату. А вночі, коли приходить час лягати спати, лежачи у своєму ліжку, ви можете одним натисненням кнопки запустити виконання режиму «Ніч» для виключення всіх основних світильників і включення розумного зовнішнього освітлення для охорони вашого будинку.


Розумне вуличне освітлення можна використовувати для охорони саду чи ділянки біля будинку. Розумний будинок – це не далеке майбутнє, але й фінансово доступна реальність. Розумні електроінсталяції набирають популярності у всьому світі. З розумним будинком ви також зможете обирати різноманітні кольори фону та інтенсивність світла. Розумне освітлення дасть вам можливість керувати приладами як з комфортного крісла, так і тоді, коли ви знаходитесь в дорозі.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua, Усі права захищені.