Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Вентилятори без світла

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Стельові вентилятори без світла - побутові та декоративні вентилятори


Вентилятор без світла підходить там, де ви хочете почуватись комфортно протягом усього року, холодно чи спекотно. У спекотні дні приміщення значно охолоджується і взимку стельовий вентилятор без світла можна переключити на зимовий режим, тому вентилятор змішуватиме тепле повітря зі стелі з холодом від підлоги. Так заощадите на витратах на опалення. Для найпростішої роботи потолочний вентилятор без світла можна запускати і зупиняти за допомогою пульта дистанційного керування.


Вентилятори без світла на стелю виробляє австрійська компанія Globo, тому ви можете бути впевнені у чудовому співвідношенні ціни та якості. На сьогоднішній день на ринку безліч кондиціонерів від відомих брендів, побутовий вентилятор без світла вважається більш економним і ефективним порівнюючи з кондиціонером. Зазвичай в квартиру та дім встановлюють класичні вентилятори без світла, завдання яких створювати повітряні потоки для циркуляції повітря в приміщенні. Таким чином повітря в результаті контакту з різними поверхнями.


Внаслідок в кімнаті, де встановлений декоративний вентилятор без світла немає протягів і зберігається оптимальна температура повітря для людини. Завдяки стельовому вентилятору без світла зменшується ризик простудних захворювань в порівнянні з кондиціонером, тому що відсутній перепад температур і неможливо переохолодитися. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете вентилятори без світла за доступною ціною.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.