Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Абажури

Vendor 5
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Абажури для торшерів, люстр та настільних ламп


Абажури – це елементи для декоративного освітлення у вашій квартирі. Абажури для світильників стануть новим доповненням для вашої квартири. За формою абажур повинен бути з’єднаним з основою світильника. Зверніть увагу на стиль приміщення під час вибору абажура для люстр, поєднання колірної гами, форми і розміру складають враження про стиль. Напівкруглий простий абажур білого кольору ідеально підходить для мінімалістичного інтер'єру, а абажур в теплих тонах до традиційного інтер'єру.


Абажури для торшерів або люстр не повинні бути гладкими, не обмежуйтесь кольором і формою. Використовуйте різноманітну фактуру, яка підходить саме інтер’єру вашої квартири, фактура може зробити з освітлювального приладу яскраву крапку, яка моментально буде притягувати погляд і привертати увагу. Уважно слідкуйте, щоб абажур для настільних ламп був встановлений на безпечній відстані від джерела світла, особливо якщо це паперовий абажур. Скляні абажури досить безпечні, але теж майте увагу, що скло нагрівається і може лопнути.


Тут ви знайдете абажури з різних матеріалів і форм, наприклад, запасні скляні абажури або абажури у формі кулі. Деякі з абажурів також можна використовувати в якості змінних абажурів для люстр. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви зможете купити абажури різного виду як для люстр, купити абажур для торшера або настільних ламп у вітальню чи дитячу.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i