Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

LED освітлення

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Різноманітні світлодіодні світильники: на стелю, настінні, вбудовані світлодіодні світильники, також рекомендуємо світлодіодні лампи та люстри

Мабуть, ви чули, що останніми роками світлодіодні світильники з пультом стають все більш популярними серед клієнтів. Для цього існує кілька причин: світлодіодне освітлення має низьке енергоспоживання, мінімальні габарити, можливість вибору кольору освітлення, ударостійкість і найважливіше – тривалий термін служби світлодіодних ламп, від десяти до сотень тисяч годин роботи. Далі ми детальніше розповімо, чому ми рекомендуємо світлодіодні світильники

Світлодіодні люстри та стрічки не випромінюють ультрафіолетове, інфрачервоне або теплове випромінювання, тому вони підходять для освітлення більш чутливих матеріалів, включаючи їжу. Рекомендуємо використовувати світлодіодні світильники для кухні під час приготування їжі, це додасть затишку. Наразі технологія малих діодів впроваджується у різні типи світильників.

На ринку є не тільки світлодіодні стельові світильники, настінні світильники, світлодіодні настільні лампи, асортимент також доповнився світлодіодними прожекторами, панелями та ліхтарями. Є навіть світлодіодні стрічки, які можна поклеїти, де забажаєте, та світлодіодні точкові світильники, які можна встановити, щоб вам було максимально комфортно.

Світлодіодне освітлення для квартири


У вашій оселі можна встановити світлодіодні стельові світильники або світлодіодні люстри, які більші за розміром й освітлюють більшу площу. Наступні настінні світлодіодні світильники будуть гармонійно виглядати зі стельовими світильниками.

Хочемо ще розповісти про світлодіодне освітлення вулиць. Можна встановити світлодіодні світильники для гаража, таким чином ви будете менше витрачати електроенергії, якщо, наприклад, часто ремонтуєте машину. Світлодіодні світильники з датчиком руху використовують для освітлення саду. Вбудовані та світлодіодні лампи з датчиком руху встановлюють перед вхідними дверима, що дуже зручно, особливо ввечері та вночі. Ми рекомендуємо встановити світлодіодні стельові світильники й зекономити на рахунках за електроенергію.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i