Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Кольорові лампочки

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Кольорові лампочки - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Кольорові лампочки для світильників, люстр та ламп


Вам подобається налаштовувати атмосферу освітлення на інші відтінки? Якщо ви хочете змінювати відтінки під будь-який ваш настрій, в нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ми пропонуємо вам придбати кольорові лампочки. Кольорові лампи сумісні з нашими світильниками, люстрами, настільними лампами, торшери або навіть точковими світильниками.


Ми маємо широкий асортимент лампочок, також у нас дуже популярні кольорові світлодіодні лампи, наприклад, для дитячих світильників, тому що діти обожнюють гратися с кольорами і пізнавати нове. Кольорові лампи RGB, своєю чергою, чудово доповнюють будь-які різдвяне освітлення та викликають приємні святкові моменти. Також ми радимо використовувати світлодіодні лампи кольорові у ванних кімнатах.


Відтінки синього або зеленого популярні, оскільки вони можуть створити неймовірну і релаксуючу атмосферу. З торшером, розташованим у ванній кімнаті, і барвистою кольоровою лампочкою ви можете створити для себе приємну зону відпочинку під час розслабляючої ванни. Або, навпаки, з відповідними кольоровими лампочками RGB можна починати свій день під час ранкового душу.


Стандартні цоколі E14 та E 27 також вписуються у зовнішнє освітлення та садові світильники, тому кольорові лампочки стають невід’ємною частиною освітлення літніх вечірок та свят на дні народження. Рекомендуємо купити у нас кольорові лампочки за доступними цінами, також слідкуйте за нашими акціями.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i