Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Детектори диму

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Автономні детектори диму та детектори газу


Якщо ви використовуєте багато електроприладів радимо вам уважніше стежити за пожежною безпекою і встановити детектори диму. Більшість людей рахують недоцільним купівлю та використання автономних детекторів диму. Але ми запевняємо вас, що димові сповіщувачі кожен день рятують життя людей від загорянь в помешканні, а своїм звуковим сигналом попереджають людей про небезпеку. В нашому асортименті є автономні димові сповіщувачі, які одночасно подають звуковий та світловий сигнал.


Крім вже для багатьох звичних детекторів диму, ми розповімо вам про інші детектори, які теж рекомендуємо використовувати вдома, якщо ви хочете залишатися в безпеці. Детектори газу сповіщують людину про витік газу, що часом трапляється особливо в старому приміщення. Завжди слідкуйте за станом вашої квартири чи приватного будинку. Детектор чадного газу необхідно встановлювати якомога вище в приміщенні, густина чадного газу менша, ніж густина повітря, тому він підіймається вгору.


Ще в наявності є не менш важливі детектори витоку горючого газу та детектори витоку води. Перед придбанням детектора диму чи детекторів для виявлення газу рекомендуємо не обирати найдешевші варіанти, краще не економити на приладах, які можуть врятувати життя. В нашому інтернет-магазині ви знайдете якісні детектори диму та детектори чадного газу від світових виробників.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i