Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Освітлення будинкового номера

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Освітлення будинкового номера - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Світильники з підсвіткою номера будинку


Для того, щоб добре бачити не тільки вдома, але і на вулиці, необхідно подумати і про зовнішнє освітлення будинкового номера. Звичайно, це ще не все, про що потрібно думати при зовнішньому освітленні вашого будинку. Для того, щоб мати хороший візит, який буде йти до вас у темряві, або вас, щоб знайшов кур'єр, який принесе вам посилку, ми також підготували для вас номери будинків з підсвіткою на фасад.


Адресна табличка з підсвіткою виконає для вас дві функції. Кожен, хто йде до вас в гості, буде краще орієнтуватися за допомогою освітлення номера будинку. Також ваш гість буде приємно освітлений, а значить, і ви будете краще бачити його перед будинком. Підсвітка номера будинку буває на сонячних батареях, яка заряджається сонячним випромінюванням, так що, крім того, ви також заощадите кошти з його допомогою.


До кожного номера будинку з підсвічуванням ви отримаєте аркуш з цифрами, так що ви можете зробити собі таку цифру, яка вам потрібна. Таким чином, у нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви можете придбати не тільки вуличні настінні світильники або садові світильники, а й світильники з підсвіткою номера будинку по вигідним цінам.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.