Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Номери будинків з датчиком

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодне освітлення номерів будинків з датчиком


Якщо ви хочете виділити ваш будинок, радимо придбати номер будинку з датчиком. Світлодіодний номер будинку з датчиком – це неймовірно гарний та економічний світильник на стіну, який можна використовувати для освітлення житлового будинку або офісної чи адміністративної будівлі. Зазвичай, LED номер будинку з датчиком має вбудовану сонячну батарею, тому вам навіть не треба платити за електроенергію. За день номер будинку з сенсором отримує вдосталь енергії, щоб освітити ваш будинок ввечері або вночі.


Освітлення номерів будинків з датчиком має сутінкове реле, яке автоматично включає світильник, коли настає темрява. Зверніть увагу, що краще встановити світлодіодне освітлення номерів будинків з датчиком на сонячній стороні будинку, щоб світильник міг швидко заряджатися на протязі дня. LED освітлення номерів будинків з датчиком може заряджатися навіть, якщо немає сонця, але в такому разі це буде повільніше.


Які переваги мають номери будинків з датчиком? Світильник автономний, не треба платити за електроенергію, не треба ніяких проводів до розетки. Світлодіодний номер будинку з датчиком має вбудовану сонячну батарею. Також світильник має захист від вологи, вам не треба буде боятися за дощ та сніг. Легко кріпиться на стіну та може працювати до 50 000 годин. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є широкий асортимент номерів будинків з сенсором за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i