Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Спеціальні лампочки

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Спеціальні та нетипові лампочки для різних приладів


Джерела світла також пропонують спеціальні лампочки, такі як криптонові лампочки з цоколем E27 з великою потужністю. Криптонові лампочки забезпечують більшу світність при однаковому навантаженні, ніж звичайні лампочки, завдяки криптону, який є рідкісним газом, яким наповнюється криптонова лампочка.  

Світлодіодна лампочка (зі світлодіодним діодом всередині) призначена для використання в побутових приладах: лампочка для духовки, лампочка холодильник та лампочка для витяжки. Обертаючи частину джерела світла, випромінювання може бути спрямоване на потрібний кут. Також, в асортименті є інші нетипові лампочки: промислові спеціальні лампочки, які встановлюють в промислові прожектори на заводах, складах та інших виробництвах; лампочка для швейної машини, якщо ви захоплюєтесь шиттям та різдвяна лампочка, які купують до зимніх свят, щоб прикрасити інтер’єр і зробити свою оселю затишною.

Пічні лампочки (мають іншу назву – пекарські лампочки) не підходять для використання в побутових світильниках, вони призначені тільки для побутових приладів, таких як електричні печі, плити і т. д. Утилізаційний збір вже доданий до ціни ламп. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua представлений широкий асортимент спеціальних лампочок для різних видів приладів, тому ви можете вибрати лампочки, які вам потрібні по вигідній для вас ціні.

Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i