Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Гасові лампи

Vendor 2
  • Лідер продажу
Більше бестселлерів

Опис категорії

Класична та електрична гасова лампа або керосинка


Чи пам’ятаєте ви про гасові лампи, які були невід’ємною частиною побуту ваших бабусь? Підвісна гасова лампа або настільна гасова лампа (також є парафінова лампа) слугують як запасне джерело світла, так і як цікава декорація з духом минулого. Серед гасових ламп з гнітом найбільш використовуваними є металеві типи. Продукти згоряння на висоті не досягають високих температур, тому лампу можна спокійно повісити і під дерев’яною стелею чи балками.


Доступними є як підвісна гасова лампа, так і гасова настільна лампа – обидва типи є достатньо стабільними, тому ними можна світити навіть коли вітряно або дощить. Якщо матимете недостатньо витягнутий гніт, щоб гас не випаровувався без потреби, така лампа буде готовою для використання протягом усього року. Керосинова лампа (керосинка) – це друга назва класичної гасової лампи.


Крім класичних гасових ламп для освітлення виготовляються також електричні гасові лампи, а точніше гасові акумуляторні лампи зі світлодіодною технологією (світлодіодна гасова лампа). Така лампа працює на вбудованій батареї, яку без проблем можна підзарядити за допомогою кабелю. Перевагою електричних гасових ламп є те, що вони не випускають жодних продуктів згоряння, а також вони є портативними завдяки вбудованому акумулятору.


Якщо вам хочеться дізнатись більше про гасові лампи для внутрішнього освітлення, прочитайте про це у нашому журналі. Наразі у нашому магазині ми пропонуємо декілька стилів та кольорів гасових ламп. Популярною, наприклад, є червона гасова лампа, яку можна знайти як у класичному варіанті, так і зі світлодіодною технологією.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i