Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Гасові лампи

Опис категорії

Класична та електрична гасова лампа або керосинка


Чи пам'ятаєте ви про гасові лампи, які були невід'ємною частиною побуту ваших бабусь? Підвісна або настільна гасова лампа слугує не лише в якості запасного джерела світла, але і як цікава декорація з духом минулого. 


Гасова лампа з гнітом


Серед гасових ламп з гнітом найбільш використовуваними є металеві типи. Продукти згоряння на висоті не досягають високих температур, тому лампу можна спокійно повісити і під дерев'яною стелею чи балками. Тому доступними є як підвісна гасова лампа, так і гасова настільна лампа – обидва типи є достатньо стабільними, тому ними можна світити навіть коли вітряно або дощить. Якщо матимете недостатньо витягнутий гніт, щоб гас не випаровувався без потреби, така лампа буде готовою для використання протягом усього року.


Електрична світлодіодна гасова лампа


Крім класичних гасових ламп для освітлення виготовляються також електичні гасові лампи, а точніше гасові акумуляторні лампи зі світлодіодною технологією. Така лампа працює на вбудованій батареї, яку без проблем можна підзарядити за допомогою кабелю. Перевагою електричних гасових ламп є те, що вони не випускають жодних продуктів згоряння, а також вони є портативними завдяки вбудованому акумулятору.

Якщо вам хочеться дізнатись більше про гасові лампи, прочитайте про це у нашому журналі. Наразі у нашому магазині ми пропонуємо декілька стилів та кольорів гасових ламп. Популярною, наприклад, є червона гасова лампа, яку можна знайти як як у класичному варіанті з гасовою олією, так і зі світлодіодною технологією.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.