Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Гасові лампи

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Класична та електрична гасова лампа або керосинка


Чи пам’ятаєте ви про гасові лампи, які були невід’ємною частиною побуту ваших бабусь? Підвісна гасова лампа або настільна гасова лампа (також є парафінова лампа) слугують як запасне джерело світла, так і як цікава декорація з духом минулого. Серед гасових ламп з гнітом найбільш використовуваними є металеві типи. Продукти згоряння на висоті не досягають високих температур, тому лампу можна спокійно повісити і під дерев’яною стелею чи балками.


Доступними є як підвісна гасова лампа, так і гасова настільна лампа – обидва типи є достатньо стабільними, тому ними можна світити навіть коли вітряно або дощить. Якщо матимете недостатньо витягнутий гніт, щоб гас не випаровувався без потреби, така лампа буде готовою для використання протягом усього року. Керосинова лампа (керосинка) – це друга назва класичної гасової лампи.


Крім класичних гасових ламп для освітлення виготовляються також електричні гасові лампи, а точніше гасові акумуляторні лампи зі світлодіодною технологією (світлодіодна гасова лампа). Така лампа працює на вбудованій батареї, яку без проблем можна підзарядити за допомогою кабелю. Перевагою електричних гасових ламп є те, що вони не випускають жодних продуктів згоряння, а також вони є портативними завдяки вбудованому акумулятору.


Якщо вам хочеться дізнатись більше про гасові лампи для внутрішнього освітлення, прочитайте про це у нашому журналі. Наразі у нашому магазині ми пропонуємо декілька стилів та кольорів гасових ламп. Популярною, наприклад, є червона гасова лампа, яку можна знайти як у класичному варіанті, так і зі світлодіодною технологією.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.