Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Аварійні світильники

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Аварійні ліхтара - аварійне освітлення у випадку відключення електроенергії

Аварійне освітлення - це резервне, незалежне освітлення в публічних місцях і на підприємствах. Ми рекомендуємо використовувати аварійні світильники в офісах, магазинах, школах, вузах та в інших громадських будівлях. У разі відключення електроенергії аварійні ліхтарі служать освітленням. Наприклад, при пожежній тривозі аварійні світильники лед позначають шлях для евакуації з приміщення. Аварійні світильники оснащені акумуляторними батареями та електронною схемою, яка автоматично включає світильник у разі відключення електроенергії.

Зазвичай, лампи аварійного освітлення постачаються з акумуляторами і мають незалежне живлення. Тобто, якщо відімкнуть центральне електричне живлення, то світильники аварійного освітлення певний час будуть працювати. Аварійний світильник з акумулятором і технологією LED має автономний період роботи до 10 годин. В останній час стали популярними світлодіодні аварійні світильники акумуляторні, можна суттєво зекономити на рахунках, що ми вам і рекомендуємо.

Аварійні світильники бувають різних видів. Евакуаційні – служать для вказівки напряму руху при евакуації. Резервного освітлення – використовуються, де можлива зупинка робочого процесу через відключення електроенергії. Аварійне освітлення можна використовувати скрізь, де збирається багато людей і де прилади аварійного освітлення могли б допомогти в орієнтації - наприклад, фірми, ресторани, школи, коридори, виходи, магазини, лікарні тощо. Новинкою є світлодіодне аварійне світло, яке абсолютно невибагливе до споживання електроенергії.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i