Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Аварійні світильники з датчиком

  • Лідер продажу
Більше бестселлерів

Опис категорії

Аварійний стельовий LED світильник з датчиком


Аварійні світильники з датчиком – це прилади освітлення, які працюють автономно, завдяки чому зберігають свою функціональність при порушеннях в загальній електромережі. Світлодіодні аварійні світильники з датчиком працюють в нормальному режимі в ситуаціях, коли інші електричні прилади вийшли з ладу. Припинення подачі електроенергії, аварії, форс-мажорні ситуації тепер не залишать людей у темряві, якщо буде встановлений аварійний стельовий LED світильник з датчиком.


Навіщо взагалі потрібен аварійний люмінесцентний LED світильник з датчиком? Робота багатьох підприємств буде припинена при перебоях в подачі електроенергії, якщо не встановити аварійне освітлення. Робота з обладнанням та інструментами може загрожувати травмами, тому так необхідно мати аварійний стельовий світлодіодний світильник з датчиком. Який аварійний люмінесцентний світлодіодний світильник з датчиком краще вибрати? У нашому асортименті є широкий вибір різних аварійних світильників з датчиком за доступними цінами.


Варто звертати увагу на потужність світлодіодного аварійного світильника з датчиком, тип кріплення, міцність корпусу, зроблений з пластику чи металу. Але найголовніше для чого саме призначений світильник. Аварійні світильники з датчиком бувають трьох видів: резерві моделі, евакуаційні та аварійне освітлення небезпечних зон. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua часто діють знижки на світлодіодні аварійні світильники з датчиком.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i