Увійти
Levý banner
Pravý banner
Меню


Порівняти
0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Xiaomi

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Xiaomi

Xiaomi - бренд електроніки, який дуже швидко розвивається та один з найкращих стартапів за останні роки. Компанія пропонує широкий асортимент товарів для вашого нового розумного дому. Це стосується як роботів-пилососів, розумного освітлення, догляду за тілом, кулінарії, так і сфери розваг. Це все ви зможете у нас легко та швидко придбати.

 

Будь-яким розумним освітленням можна легко керувати за допомогою смартфону та додатку. Цим ви зможете отримати зручне керування та весь контроль над освітленням. У нас ви придбаєте не лише світильники, але й багато лампочок та світлодіодних стрічок.

 

Xiaomi почало цікавити не лише через легше управління освітленням, але й допомогу з прибиранням, приготуванням їжі та особистим доглядом. Сучасні пилососи є найпопулярнішим засобом у прибиранні, тому ми пропонуємо вам одразу декілька видів для задоволення ваших потреб. Також ви знайдете у нас помічники для кухні якими є, наприклад, чайники.

 

Оскільки ми турбуємось про ваше здоров’я та спорт, ви знайдете у нас декілька моделей розумних годинників, які мають одразу декілька функцій (контроль рівня кисню в крові, рівня стресу, енергії тіла, частоту серцевих скорочень у режимі реального часу, контроль циклу сну, фаза REM, глибокий і легкий сон). Годинник також містить датчики вимірювання пульсу, датчик прискорення, гіроскоп, геомагнітний датчик, барометр, датчик освітленості, датчик SpO2.

 

Не можна забувати про безпеку. Всі датчики та детектори руху вас завжди вчасно сповістять про підозрілі рухи у вашому будинку, офісі чи гаражі. Водночас маєте все під контролем завдяки мобільному додатку, тому ви більше ніколи не забудете, від’їжджаючи у відпустку, відкриті вікна та двері.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua, Усі права захищені.