Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Підлогові вентилятор

  • Лідер продажу
Більше бестселлерів

Опис категорії

Напольні вентилятори - механічні і з дистанційним керуванням


Звичною альтернативою кондиціонерів зазвичай служать напольні вентилятори. Підлоговий вентилятор - це потужний і продуктивний прилад обертанням лопатей створює циркуляцію повітря в приміщенні, не даючи йому застоюватися в певних зонах. Виробники випускають вентилятор підлоговий з різними характеристиками, кольорами і функціоналом. Працюють підлогові вентилятори з дистанційним керуванням в трьох швидкісних режимах, оснащуються простим перемикачем або електронною панеллю керування з набором корисних функцій, LED дисплеєм і пультом.


На ринку електроприладів підлогові вентилятори з дистанційним управлінням пропонують відомі торгові марки. Вентилятори на підлогу розрізняються технічними параметрами, зовнішнім виглядом, забарвленням, функціональністю і ціною. Найдешевші моделі напольних вентиляторів мають просту конструкцію і механічне керування, це значить що вони продаються без пультів дистанційного керування. Дорожчі підлогові вентилятори наділені електронною панеллю і дисплеєм. З їх допомогою можна відрегулювати інтенсивність обертання, напрям повітряного потоку, контролювати вентилятор, щоб правильно працював.


Крім основного призначення напольні вентилятори можуть зволожувати і іонізувати повітря, включатися і вимикатися в заданий на таймері час. Якщо ви хочете купити підлоговий вентилятор, який буде служити тривалий час, рекомендуємо вибирати дорожчу модель відомого бренду, таким чином він буде зроблений з більш якісних матеріалів. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є широкий асортимент підлогових вентиляторів за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i