Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Дитячі конверти та мішки для сну

  • Лідер продажу
Більше бестселлерів

Опис категорії

Дитячі спальні мішки для новонароджених


Дитячі конверти не так давно з'явилися в асортименті речей для дітей, але їх практичність і комфорт вже встигли оцінити батьки новонароджених. Дитячий конверт підійде не тільки для виписки з пологового будинку. Він незамінний під час прогулянок в будь-який час року. Дитячі конверти для новонароджених дозволяють дитині відчувати себе як в «гніздечку», де йому максимально затишно і зручно.


Не дивлячись на їх форму, дитячі конверти для сну не сковують рухи малюка, як це буває через безліч шарів одягу, а дають можливість рухати ніжками і ручками. Залежно від моделі, дитячі мішки для сну можуть мати анатомічну форму, змінну довжину, м'який капюшон, блискавку, утеплені шви, кишені та ін. Дитячі мішки можуть мати різну форму. Найбільш популярними вважаються «кокон» і прямокутна. Перший варіант відрізняється поліпшеними теплоізоляційними властивостями і анатомічної формою - широка в плечах і звужена біля ніг.


Дитячі спальні мішки прямокутної форми не затрудняють рух, підходять для теплої пори року, влітку можуть використовуватися як устілка. Спальний мішок дитячий буває для зимового і демісезонного періоду. Вони відрізняються матеріалом виготовлення. Дитячі конверти на виписку зимові мають синтетичний або натуральний утеплювач, ергономічний капюшон, додаткове утеплення в районі блискавки і швів. Для літа підійде дитячий конверт бавовняний: без утеплювача, легкий і гіпоалергенний.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i