Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Прожекторні лампочки

Vendor 5
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Прожекторні лампочки - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Прожекторні лампочки для загального і місцевого освітлення


Прожекторні лампи (рефлекторні) – це лампи розжарювання, які випромінюють фокусуюче світло за рахунок відзеркалювальної тильної та бічної поверхні колби. Наявність рефлектора у лампі підвищує світловіддачу на 20-30%. Зазвичай, лампа для прожектора використовується в точкових врізних світильниках. Іноді світильник включає не класичну лампочку або світлодіодну лампочку, а лише рефлекторну лампочку. Якщо ви давно шукали де можна купити лампочку для прожектора, то ви однозначно потрапили в потрібну категорію. Крім усього іншого, ви також знайдете, наприклад, світлодіодну лампу до прожектора або кольорову рефлекторну лампу.


Прожекторні лампочки мають різну конструкцію, призначення, функціональні особливості. Лампи для прожекторів можуть застосовуватися на судах, в авіації, на залізниці, в спеціальному і декоративному освітленні. Також прожекторні лампочки застосовуються для загального і місцевого освітлення в адміністративно-громадських, побутових приміщеннях та в настільних світильниках.


Лампочки до прожекторів мають різні цоколі, такі як Е27, Е40, P40s/41, B22d, форму колби, характеристики тіла напруження, потужність, напруга. Але незмінним залишається одне - прожекторна лампа в поєднанні з освітлювальним приладом повинна забезпечувати необхідний спрямований світловий потік. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua представлені різноманітні рефлекторні лампочки, є і світлодіодні лампочки для прожекторів, які дозволять вам зекономити більше коштів.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i