Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Вентилятори підлогові

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Напольні вентилятори - високі та компактні вентилятори з обігрівачем


Якщо у вас по якийсь причині нема можливості встановити кондиціонер, то напольні вентилятори гарна йому заміна. Вентилятор підлоговий – це потужний електроприлад, який за допомогою обертання лопатей створює циркуляцію повітря в кімнаті і розповсюджує повітря по всій площині, не даючи повітрю застоюватися. Є багато видів вентиляторів на підлогу, з різними характеристиками, потужність та ціною. Наприклад, можна купити обігрівач електричний з вентилятором, який буде охолоджувати приміщення влітку і обігрівати взимку, дуже зручна річ.


Також в продажу є компактний вентилятор з обігрівачем, який можна поставити біля комп’ютера за яким ви можете працювати або відпочивати переглядаючи відео або граючи в ігри. Зазвичай, підлоговий вентилятор має три швидкості і оснащується простим перемикачем, окремими кнопками під кожну швидкість або сенсорною панеллю. В нашому асортименті є багато вентиляторів з керамічним обігрівачем відомих брендів. Дешеві моделі вентиляторів з обігрівачем мають механічне управління та відсутні дистанційні пульти керування вентилятором. Дорогі моделі напольних вентиляторів мають електронні панелі та пульт керування.


Якщо ви хочете дійсно хочете надійний вентилятор підлоговий, радимо обирати більш дорожчі моделі. Є таке прислів’я: “Я не такий багатий, щоб купувати дешеві речі”. Це означає, що дешевші речі часто гірші та ломаються частіше. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете тільки якісні напольні вентилятори за вигідною ціною.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.