Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Інше

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Інші електроматеріали: ізострічки, тестери, конектори, монтажні коробки


Бувають різні види електроматеріалів. В нашому асортименті ви зможете знайти електричний матеріал, який необхідний для фунціонування світильників. Ізоляційні стрічки, в народі називають ізострічкой, використовуються для роботи з оголеними дротами. Якщо ви самі хочете встановити світильники або робите проводку, важливо працювати в захисних рукавичках та використовувати ізострічку. Тестер напруги допоможе в будь-який момент дізнатися реальну напругу в мережі, але пам’ятайте, що це ризиковані роботи, тому треба відноситися дуже відповідально.


В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua досить і інших матеріалів для роботи з електрикою в домашніх умовах та на виробництвах. Рамки для світильників теж необхідний матеріал, який закриває прямий доступ до внутрішньої частини світильника та дротів. Монтажна коробка для вбудованих світильників важлива річ, якщо ви плануєте встановити світильник правильно. Конектор діаметр служить для з’єднання дротів поміж собою за допомогою ізострічки. Ще цей конектор називають з’єднувальним пристроєм.


Якщо ви робите електрику без професійної допомоги, рекомендуємо відноситися до цього дуже серйозно. Не треба економити гроші на захисних рукавицях, ізострічці чи різного роду конекторів. В нашому асортименті безліч монтажних коробок для світильників за різною ціною, також ви можете недорого купити тестер для вимірювання напруги. Якщо будете слідкувати за акціями на нашому сайті, то зможете купити електроматеріали набагато дешевше.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i