Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Прожектори

Vendor 7
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Прожектори - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Прожектори для внутрішнього і вуличного освітлення


Для освітлення прибудинкової території, великих будівель або складів, басейнів, парків люди часто використовують прожектори. Це зручно, красиво, безпечно, а з появою світлодіодних лампочок — ще й дуже вигідно, за допомогою вуличних прожекторів ви зможете зберегти багато коштів на електроенергії.


Який прожектор купити — залежить від того, що ви хочете отримати від нього. Сфера застосування, тип живлення і клас захисту, загалом, всі технічні характеристики спрямовані на виконання конкретних завдань. Прожектор вуличний відрізняється від сценічного, а прожектор для басейну не підходить для підсвічування автомобільної стоянки.


Є декілька сфер застосування прожекторів:


  • Освітлення. Прожектор освітлює прибудинкову територію, вулицю, басейн, тротуар або гараж.
  • Для ландшафту. Цей електропристрій можна використовувати в якості декора та виділяти доріжки в парках, скульптури в саду або басейн.
  • Для архітектурних цілей. Прожектор використовується для підсвічування будівель, фасадів та різних пам’яток.


Зараз, найпопулярнішим є світлодіодний прожектор. У порівнянні з галогенним прожектором при тій же світності споживається менше електроенергії. Пропозиція включає світлодіодні прожектори 50 Вт, 20 Вт, 30 Вт і 10 Вт. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви можете купити прожектор по вигідній ціні. Частіше слідкуйте за нашими акціями і економте на наступних покупках.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i