Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Прожектори з датчиком

Vendor 6
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Прожектори з датчиком - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Вуличні прожектори з датчиком руху - сонячні зовнішні прожектори


Прожектори з датчиком руху стають незамінними на території заміської ділянки і ""розумних будинках"". Вони переносять пошкодження, вібрацію і падіння. Прожектори з датчиком економлять електроенергію адже вони не працюють постійно, а тільки якщо поблизу відбувається рух. Ці пристрої не вибагливі в обслуговуванні, а лампи замінюються рідко. Купити прожектор з датчиком руху - це відмінний спосіб заощадити гроші і якісно висвітлити більшу територію.


Завдяки ефективній роботі світлодіодів, додаткове освітлення не потрібно. Зовнішні прожектори з датчиком добре переносять як високу, так і низьку температури. Найчастіше вони працюють в температурному інтервалі від -60 до +50 градусів. Вуличні прожектори з датчиком руху мають високі показники захисту від різних опадів. Також зручно, що не потрібно кожного разу шукати вмикач. У приладах використовуються лампи різного типу: лампи розжарювання, галогенні, а також бувають світлодіодні прожектори з датчиком.


Лампи розжарювання не так надійні, а галогенні надійні і потужні, але підійдуть тільки для великих територій. Найекономічнішими вважаються світлодіодні прожектори з датчиком руху. Їх термін служби досягає до 50 000 годин. Вони мають високу ступінь світловіддачі. Інноваційними можна назвати сонячні світлодіодні прожектори з датчиком з міцного металу. Їх корпус не пропускає воду. Час зарядки залежить від потужності моделі. Купити прожектори з датчиком руху на сонячній батареї можна не виходячи з дому.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i