Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Вуличні аксесуари

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Вуличні аксесуари для вашого саду чи іншої території


У категорії «Вуличні аксесуари» ви знайдете зовнішні розеткові стовпчики з пластику або нержавіючої сталі, що містять вуличні розетки для підключення більшої кількості зовнішніх вуличних світильників. Зовнішні розеткові стовпчики мають високий захист IP44 від води, пилу та несприятливих погодних умов.


Електричний знищувач комах можна застосовувати для знешкодження шкідливих комах, щоб комфортно почуватись під час роботи або відпочинку у вашому саду. Знищувач комах підключається за допомогою вуличної розетки, яка може знаходитись окремо або у вуличній розетковій стійці. Також ми пропонуємо тримач для вуличного світильника, який можна встановити де забажаєте. Вуличну розподільну коробку використовують для з’єднання провідників. А асортименті є вулична садова стійка, на яку чіпляють розетки, а потім під’єднують до них зовнішні світильники. Вуличний з’єднувальний роз’єм використовується для з’єднання світильників між собою.


Завдяки зовнішнім з’єднувальним деталям немає потреби в надлишку кабелів із зовнішніх світильників, їх можна легко з’єднати цими універсальними деталями. Загострена ніжка у землю полегшує установку садових ламп та зовнішніх світильників. Якщо ви використовуєте багато зовнішніх світильників для вуличного освітлення (наприклад, у саду чи біля гаражу), то вуличні аксесуари вам необхідні. Вони додадуть до практичної та функційної ще й естетичну функцію.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i