Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні аварійні світильники

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Лампи аварійного освітлення для різного роду підприємств


Світильники аварійного освітлення – це освітлювальні прилади, які здатні працювати в екстрених ситуаціях, коли пропадає електроенергія або навіть під час надзвичайної ситуації. В усіх громадських будівлях, де є скупчення людей, повинні бути встановлені лампи аварійного освітлення. Не обійтися без світлодіодного аварійного світильника на виробництві або у житлових приміщенням під час виконання ремонтних робіт.


LED аварійні світильники допоможуть уникнути травм у темряві, швидко покинуте приміщення у разі потреби або навіть врятувати чиєсь життя. Світлодіодне аварійне освітлення, яке використовує акумулятор зберігаю свою працездатність, коли усі інші прилади виходять з ладу. Це все завдяки тому, що LED аварійне освітлення має вбудовану акумуляторну батарею. Світлодіодний аварійний світильник з датчиком – це необхідна річ на кожному підприємства, де цінують життя людей.


На сьогоднішній день є різноманітні LED аварійні світильники з датчиком, а саме таблички, ліхтарі, піктограми ті інші. Сучасний вбудований світлодіодний світильник аварійного освітлення має яскраві світлодіоди, тривалий термін служби (приблизно 30-50 тис. годин), а також кількість натискань на кнопку включення або виключення не впливає на термін служби пристрою. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є широкий асортимент LED світильників аварійного освітлення за дуже доступною ціною. Кожен зможе вибрати собі світлодіодний аварійний світильник.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i