Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні номери будинків

Vendor 7
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодний сонячний номер будинку


Світлодіодні номери будинків потрібні, якщо ви слідкуєте за зовнішнім виглядом вашого будинку. LED номери будинків виділять вашу оселю, і ввечері чи вночі людям буде простіше знайти ваш будинок, наприклад вашим друзям. Також це додає незвичний вигляд екстер’єру. Світлодіодне освітлення будинкового номера в останній час коштує не так багато, кожен власник будівлі зможе собі це дозволити. Рекомендуємо LED освітлення будинкового номера купляти не найдешевше, а вибрати відомого виробника з тривалою гарантією.


Завдяки нашому сайту цей вибір зробити дуже просто. Можна сортувати сторінку по популярності і таким чином вибрати LED сонячний номер будинку, який вам більше всього сподобається. Світлодіодний сонячний номер будинку може автоматично працювати від сонячної енергії, тому навіть не треба витрачати кошти на освітлення зовнішньої сторони будівлі. На протязі дня світлодіодний номер будинку з датчиком заряджається від вбудованого акумулятора, а потім живить світлодіод ввечері, коли вже немає сонця або вночі.


Зазвичай, LED номер будинку з датчиком має захист від води, тому він може працювати в дощ та сніг. У наборі зі світлодіодним номером будинку йдуть цифри і букви, які можна наклеїти на номер. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua регулярно діють знижки на LED номери будинків, тому слідкуйте частіше за нашим сайтом, щоб отримати найвигіднішу знижку.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i