Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Дерев'яні торшери

Vendor 5
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Дерев'яні торшери для дому - ротангові торшери


Чи подобається вам інтер'єр, налаштований на натуральні матеріали? Тоді ми маємо для вас дерев'яні кімнатні торшери. Дизайн дерев’яних торшерів вписується в сучасні та класично мебльовані кімнати. Ротангові торшери прекрасно доповнюють дерев’яні настільні світильники або дерев’яні люстри. Торшер — це дерев’яна підлогова лампа, яка може бути використана для освітлення певних зон кімнати в якості додаткового джерела освітлення.


Класичний торшер з дерева — підлоговий світильник з абажуром на високій ніжці. Дерев’яний торшер дуже простий у використанні, досить тільки встановити і підключити його до мережі. В будь-який момент ви можете перемістити дерев’яну підлогову лампу куди забажаєте. Торшер можна використовувати для різного типу освітлення в якості розсіяного, відбиваючого та спрямованого освітлення.


Відбиваюча дерев’яна лампа на підлогу рівномірно освітлює простір і направляє світло вертикально вгору, таким чином візуально збільшуючи висоту стелі у кімнаті. Розсіяний торшер створює розслаблюючу атмосферу. Дерев’яний торшер може створити дійсно приємну атмосферу, яка допоможе вам розслабитися і психологічно відпочити. Ще дерев’яний кімнатний торшер може мати спрямоване світло – оптимальний варіант для читання книги чи якоїсь іншої дрібної роботи, це точкове освітлення, яке не заважає іншим людям у приміщенні. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є різноманітні дерев’яні торшери на будь-який смак.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i