Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Дитячі торшери

Vendor 1
  • Лідер продажу

Опис категорії

Торшери для дитячої кімнати - підлогові лампи для освітлення


Торшери належать не тільки вітальні або спальні, також можна використовувати торшери у дитячу кімнатуДитячі торшери допоможуть створити приємний ігровий куточок, або освітлять лише ту частину кімнати, яка потрібна. Ознайомтеся з нашим асортиментом торшерів у дитячу і виберіть світильники з тієї ж серії, де ви знайдете дизайн такої ж лампи, торшера і люстри. Оригінально та сучасно виглядають торшери для дитячої на тринозі, вони стійкі, ваша дитина не зможе перевернути їх та пошкодитися. Тож такий торшер для дитячої кімнати підійде активним дітям та сім’я з домашніми тваринами.


Розташування та число джерел світіння, які мають дитячі торшери, залежить від розмірів та самого планування дитячої кімнати. Ми радимо вибирати підлогові світильники для дитячої поділивши кімнату на 3 зони: робочу, ігрову та зону психологічного розслаблення – зону відпочинку. Світильники для дитячої на підлогу вам точно необхідні, якщо дитина любить читати книжки.


Якщо ви маєте не одну дитину, то підлогова лампа для дитячої – це саме те, що вам потрібно. Коли наприклад старша дитина буде поратися зі своїм домашнім завданням, молодшу дитину можна вкладати спати. Тому лампи для дитячої на підлогу мають бути з непрозорими абажурами, щоб мінімум світла було видно з боків дитячого торшеру.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.