Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Вінтажні торшери

Vendor 7
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Вінтажні торшери - підлогові лампи у старовинному стилі


Вінтажні торшери ще популярні, вибирайте для свого інтер'єру будь-який з наших ретро торшерів на будь-який смак. Окрім створення приємної атмосфери, старовинні світильники також практичні. Ви можете розмістити вінтажні підлогові лампи практично в будь-якому місці й висвітлити, наприклад, найтемніший куток в кімнаті. Крім вінтажних підлогових світильників ми маємо інші вінтажні предмети освітлення - люстри, настінні та стельові світильники, настільні лампи.


Старовинні світильники на підлогу використовуються в різного типу приміщення зазвичай в якості додаткового освітлення або декору. Ви можете легко перемістити торшери у старовинному стилі, куди завгодно. Багато колекціонерів купують вінтажні торшери як антикваріат і навіть не включають їх. Якщо ви плануєте використовувати його, то для романтичної атмосфери встановіть ретро підлоговий світильник посередині кімнати, так він створить незвичну напівтемряву.


Торшер зі столиком може замінити тумбу біля ліжка або навіть крісло. Характер світіння старовинного торшеру від місця встановлення і форми та якості самого абажура. Чим щільніший абажур, тим менше світла буде в кімнаті. Зазвичай прийнято використовувати вінтажний торшер з абажуром, який буде затінювати лампу з боків, щоб промені йшли знизу догори. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви зможете купити ретро світильники на підлогу за дійсно вигідною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i