Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Автомобільні лампочки H4

Vendor 7
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

LED лампи для авто H4 - світлодіодні автолампи


Навіть світ автолампочок поступово починає контролювати світлодіодні технології, тому для вас у нас також є світлодіодні автолампи H4. Завдяки перевіреним виробникам у вас немає сумнівів у якості - ми пропонуємо автомобільні лампочки H4 від Philips, а також лампочки для авто H4 від Osram. Шукаєте LED лампу для авто з більш високою світністю? У нас ви знайдете найяскравіші. Ваш механік може допомогти вам під'єднати автомобільні лампи H4 для подальшого використання під час руху автомобіля.


Вибір автомобільних ламп залежить в першу чергу від цоколя який використовується в тій чи іншій системі автомобільного освітлення. Для двухфарних систем зазвичай використовуються лампочки до автомобіля H4. Їх структура має на увазі використання дві нитки розжарювання. В основі лампочок для автомобіля H4 лежить спіраль ближнього і далекого розжарювання. Використовувати інші лампи для такої системи небажано, адже вони мають потрібну потужність і її збільшення може вивести всю систему з ладу.


Сьогодні представлені кілька видів автоламп H4. Особливу популярність мають світлодіодні лампочки для авто H4. Вони коштують дорожче, але для перспективи купувати їх вигідніше. Тому, найчастіше автолюбителі вибирають галогенні автомобільні лампи H4. Також у нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua часто діють знижки на лампочки для авто H4.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i