Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Робоче освітлення

Vendor 7
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Освітлення робочого місця за вигідною ціною


У категорії Робоче освітлення ви знайдете різні типи світильників. Значну частину складають переносні прожектори, які є дуже ефективними, і їх найкраще використовувати, наприклад, на будівельних майданчиках або просто скрізь, де потрібно дійсно якісно освітлити велику площу. Ми також маємо для вас попереджувальні ліхтарі, маяки або світловідбивачі. Незалежно від того, шукаєте ви світильники для себе додому чи для роботи, ви точно виберете між нашим виробничим освітленням.


Правильне освітлення робочого місця обов'язкове в усіх приміщеннях на виробництві для забезпечення нормальної роботи, проходу людей та руху транспорту. Виробниче освітлення буває: природне, що створюється за допомогою сонячного світла через прорізи в зовнішніх стінах; штучне – створюється за допомогою електричних ламп розжарювання або люмінесцентних ламп. Також ми продаємо світловідбивачі на одяг, які так актуальні для заводів. Ще світловідбивач для одягу треба використовувати, якщо ви ходите пішки або полюбляєте кататися на велосипеді увечері чи навіть вночі.


Через тривалу термін роботи світловий потік ламп розжарювання зменшується на 10-15 %, а люмінесцентних ламп – на 20-25 %. Також в продажі є вуличні прожектори, які використовують для освітлення великих територій. Якщо хочете зекономити більше коштів встановіть світлодіодні прожектори вуличного освітлення, ваші рахунки по електроенергії зменшаться в 8-10 разів порівняно зі звичайними лампами розжарювання.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i