Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Професійні світильники з датчиком

Vendor 1
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Вуличні світлодіодні світильники з датчиком - LED стельові лампи


Зазвичай професійні світильники з датчиком використовуються для світлового захисту певної території. Якщо хтось намагається проникнути на територію, вуличний світлодіодний світильник з датчиком відразу ж вмикається, що відлякує людину. LED стельові світильники з датчиком часто встановлюються біля магазинів, різноманітних крамниць, приватних маєтків для захисту від злодіїв.


Світлодіодна технічна люмінесцентна лампа з датчиком руху, має інфрачервоний елемент, що помічає теплове випромінювання обʼєкту та встановлює його розміри. Світлодіодний стельовий світильник з датчиком має матрицю, як основний елемент, блок керування, а також оптичний розсіювач. LED стельові світильники з датчиком мають різні види живлення. Деякі можуть мати живлення від звичайної електромережі з напругою 220 В, інші використовують батарейка або автономні акумулятори. Найнадійніші світильники на акумуляторах.


Чому слід обирати професійні світильники з датчиком? Вони економічні, працюють в автоматичному режимі і вмикаються тільки у разі присутності людини біля них. Це дуже практично, встановивши вуличні світлодіодні світильники з датчиком, вам взагалі не треба буде фізично вмикати або вимикати світло. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є безліч моделей LED стельових світильників з датчиком. Кожен зможе підібрати собі світильник, який сподобається. Слідкуючи за акціями на нашому сайті, ви зможете купити професійні світильники з датчиком дешевше.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i