Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

АА "пальчикові" батарейки

Vendor 6
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Пальчикові акумуляторні батареї та батарейки


Якщо ви придбали ліхтарик або різні зовнішні або сонячні світильники, вам знадобляться пальчикові батарейки в якості джерела живлення. Існує кілька типів акумуляторів. Перш за все, вам завжди повинен бути цікавий термін служби акумуляторних батарейок АА. Це, звичайно, залежить від типу батарейки, яку ви вибираєте для свого приладу. Кожен пристрій має дещо різні вимоги. Для зовнішніх світильників вам знадобляться ті, які витримують мороз. Вам не потрібно бути таким послідовним у виборі інтер’єру.


Таким чином, до основних типів відносяться лужні пальчикові батарейки АА, цинко-хлоридні або літієві батареї. Інше, що варто згадати - це акумуляторні батареї пальчикові. Їх вибір завжди залежить від потреб пристрою та від необхідної енергії, яку повинен мати акумулятор. За даними IEC, яка є міжнародною електротехнічною комісією, яка розробила систему мір та ваг, пальчикові акумулятори також називають R6, LR6 або HR6.


Якщо вам набридло постійно купувати нові та нові батарейки, найкраще рішення - придбати акумулятори пальчикові. Що ж стосується напруги, вона також відрізняється тут. Тут ви знайдете, наприклад, пальчикові акумуляторні батареї на 1,5 В або на 1,2 В. Це знову ж таки залежить від ваших конкретних потреб. З точки зору ємності, є кілька варіантів на вибір. Слабші акумуляторні батарейки, але і більш потужні акумулятори AA NIMH 3000 MaH. Купити пальчикові акумулятори можна дешевше, слідкуючи за акціями на нашому сайті Svit-lamp.ua.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i