Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

AAA "міні-пальчикові" батарейки

Vendor 8
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Міні-пальчикові батарейки ААА 1.5 V


Міні-пальчикові батарейки, які ви знайдете в нашій пропозиції, є джерелами енергії, які, безсумнівно підійдуть для практично всіх домашніх пристроїв. Будь то годинники чи різноманітні ліхтарі або пульти управління. Також деякі сонячні та інші вуличні світильники або різдвяне освітлення може живитися від міні-пальчикових батарейок ААА. Позначення AAA для батарей означає їх розмір, інакше їх називають міні-пальчиковими батарейками.


У ААА батарейок потужність має важливе значення. Оскільки кожен пристрій по-різному споживає різну кількість енергії, в залежності від потужності пристроя, ви можете вибрати один із декількох типів батарейок. Дуже часто використовуються популярні лужні батарейки ААА. Потім також такі батарейки як цинко-хлоридні чи літієві. У нашій пропозиції ви знайдете батарейки ААА 1.5 V з маркуванням R03, LR03 та HR03.


Маркування відповідає стандарту IEC, який є Міжнародною електротехнічною комісією. Це гарантує безпеку всіх пропонованих батарейок. Якщо у вас вдома є пристрої, де ви постійно міняєте батарейки, акумуляторні батарейки AAA, мабуть, будуть для вас найбільш корисними. Найшвидше, для зарядки також знадобиться зарядний пристрій пальчикових АА і міні-пальчикових батарейок ААА. Звичайно, ви також можете знайти його в нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua. Слідкуючи за нашим розпродажем, ви маєте змогу купити батарейки ААА дешевше.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i