Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Батареї для акумуляторних інструментів

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Батареї для акумуляторних інструментів різних брендів


Хороший акумулятор для інструменту – це означає забезпечити тривала і ефективну роботу інструмента. На сьогоднішній день на ринку є широкий асортимент батарей для акумуляторних інструментів, які відрізняються за типом, розміром та ціною. Акумулятори Makita постійно оновлюються, тому з вибором нелегко буде визначитися навіть досвідченому майстрові. Ми підкажемо, які правильно вибрати акумулятори Hitachi та акумулятори інших брендів.


Є три основні типи акумуляторів Black & Decker. Перед придбанням краще ознайомитися з плюсами і мінусами кожного типу акумуляторів Greenworks:


  • Ni-Cd: нікель-кадмієві. На сьогоднішній день такі акумулятори Dewalt поступово втрачають свою популярність. Вони мають такі мінуси, як велика вага і ефект пам’яті. Акумулятори AEG чудово підходять для акумуляторного інструменту з великою потужністю.
  • Ni-Mh: нікель-металгідридні. У порівнянні з Ni-Cd, акумулятори Hilti набагато легші і не такі токсичні, а також більш стійкі до різного роду пошкоджень. Їх ємність вище на 30%, а ефект пам'яті мінімальний. Для їх успішної роботи небажано розряджати акумулятори Bosch більше ніж на 80%.
  • Li-lon: літій-іонні. Це найбільш ефективні акумулятори для інструментів. Їх ємність вище нікель-кадмієвих в 2 рази. У них відсутній ефект пам'яті і найбільшу електричну щільність. Такі батареї для акумуляторних інструментів коштують дорого, але вони того однозначні варті.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i