Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Свинцево-кислотні акумулятори

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Свинцеві акумулятори - популярне джерело енергії


Свинцево-кислотні акумулятори сьогодні є найбільш широко використовуваним вторинним джерелом. Широке застосування цих акумуляторів пояснюється їх доступною ціною, надійністю і хорошими експлуатаційними характеристиками. Однією з найважливіших характеристик кислотного акумулятора на яку слід звертати увагу - це його ємність. Ємністю акумулятора називається максимально можливий корисний заряд, що віддається повністю зарядженим акумулятором під час його розряджання до допустимої кінцевої розрядної напруги. Ємність свинцевого акумулятора вимірюється в ампер-годинах.


Свинцево-кислотні батареї зазвичай випускаються ємністю від 1 до 10 000 Ач. Переважна більшість нашого асортименту свинцево-кислотних акумуляторів має напругу 12 В. Правильна зарядка кислотної батареї дуже важлива для досягнення належної роботи та тривалого терміну служби акумулятора. Важливим елементом є стеження за зносом акумулятора. Десульфація, або відродження свинцевої батареї, має кращий ефект при зарядці батарей.


Більше 80% всіх свинцево-кислотних акумуляторних батарей закінчують свій термін служби саме через сульфатування. Тягова батарея володіє високим циклічним опором, тобто акумулятор може бути багаторазово максимально розряджений. Не викидайте нефункціональні свинцево-кислотні батареї, вони дуже небезпечні для навколишнього середовища, якщо їх викинути на природу! У певних місцях здійснюється закупівля свинцево-кислотних акумуляторів або вони можуть зберігатися у відповідних контейнерах. Це допоможе захистити навколишнє середовище від небезпечних речовин.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i