Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Кнопкові батарейки

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Батарейки для годинників - батареї таблеткового типу


На сьогоднішній день більшість людей використовую годинники. Забезпечити безперебійну роботу наручних годинників можуть якісні батарейки для годинників. Годинникові батарейки - це надійні елементи живлення, що гарантують часовим механізмом тривалий термін служби, а вам - впевненість і комфорт. Годинники з кварцовим механізмом - одні з найпопулярніших наручних годинників за доступною ціною. Саме їм потрібні кнопкові батарейки для роботи.


Як правильно вибрати батареї таблеткового типу? Перш ніж купити батарейку до годинника, радимо дізнатися розмір вашого годинника, щоб батарейка не була замалою або завеликою. Також не рекомендуємо купувати дешеві батарейки: тільки якісні елементи живлення від перевірених виробників забезпечать годиннику тривалий термін роботи. Якісні батарейки для годинників від відомих виробників можуть працювати декілька років. Деякі годинники мають індикатор залишкового заряду, що сигналізує про необхідність заміни. Іноді це можна помітити і по поведінці секундної стрілки, яка поступово сповільнюється.


Годинникові батарейки мають свої мінуси – маленький розмір кпопкової батарейки, вони можуть легко загубитися, не зовсім зручно монтувати, та небезпечні для дітей. Коли діти маленькі, вони намагаються пізнати все довкола і можуть проковтнути батарейку. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви маєте змогу купити якісні батареї таблеткового типу за вигідною ціною.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i