Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Плоскі батарейки 4,5 V (3R12)

  • Лідер продажу

Опис категорії

Батарейки 4.5 V - плоскі батарейки для ліхтарів, радіоприймачів та інших приладів


Для того, щоб вийти назустріч усім, і ви не мусили замовляти джерела для своїх світильників чи різних ліхтариків у іншому місці чи вирішувати їх іншим способом, ми підготували для вас зараз також плоскі батарейки. Плоска батарейка 4.5 V є економічним джерелом електроенергії, яка підходить для енергозберігаючих пристроїв. Ємність батарейки 4,5 V - ця продуктивність підходить для пристроїв з малим і середнім споживанням струму. Ви можете використовувати плоскі батарейки 3R12, наприклад, у різних годинниках, калькуляторах, бездротових датчиках або ліхтариках.


Поговоримо про історію плоскої батарейки 4.5 V 3R12, як вона з’явилася? Ще в народі плоску батарейку 4.5 Вольт називають «квадратною». Плоску батарейку винайшов німецький винахідник та підприємець Пауль Шмідт в 1901 році. Він розпочав масове виробництво запатентованої ним батарейки 4.5 Вольт, в основному для кишенькових ліхтариків.


У просторіччі батарейка 4.5 V називалася «плоска» або «квадратна батарейка». Вона застосовувалася в кишенькових ліхтарях, деяких радіоприймачах, дитячих іграшках. Часто плоска батарейка 4.5 V застосовується в шкільних лабораторних роботах з фізики для різних електричних схем. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua представлені якісні плоскі батарейки за доступною ціною. А якщо, дочекатися знижок, то можна купити батарейки ще вигідніше!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i