Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Батарейки С "маленький бочонок"

Vendor 1
  • Лідер продажу
Більше бестселлерів

Опис категорії

Батарейки типу С за доступною ціною


Маленький моноелемент C - це батарейка, яка належить до категорії пальчикових батарейок розміру L. У народі цей тип батарейки також називають батарейкою-зрубом або маленьким бочонком С. Цей тип батарейок найчастіше використовується в різних будильниках, ліхтарях, годинниках, метеостанціях або різних бездротових датчиках. Як і у класичних пальчикових батарейок, у нас також є різні типи батарейок моноелементів С. Їх позначення, яке відповідає міжнародним стандартам IEC, - R14, LR14 та HR14.


Випускається кілька типів малих батарейок типу C. Цинко-вуглецеві, цинко-хлоридні, лужні та акумуляторні. При придбанні цієї батарейки для вас також є важлива інформація про напругу цього моноелемента C. Акумуляторні батарейки мають напругу 1,2 В, а ті класичні 1,5 В. Якщо для вашого пристрою, який ви купили у нас потрібен цей тип батарейки, тут ви маєте змогу його вибрати.


В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є багатий вибір батарейок С з різною напругою та за ціною – як дешеві, так і більш дорогі. Найпопулярнішими є батарейка маленький бочонок R14 з напругою 1,5 Ві ємністю 1740 mAh. Це одноразові цинко-вуглецеві батарейки. Такі елементи живлення підходять для пристроїв, що вимагають невеликий струм - до 200-400 mAh. Стабільність роботи зберігається при кімнатній температурі, при більш низьких температурах батарейка типу С втрачає свої властивості.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i