Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Батарейки D "великий бочонок"

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Батарейки типу D


У нашій пропозиції батарейок знайдете майже кожну, про яку собі згадаєте. Тож якщо ви придбали, наприклад, більший ліхтар, дитячу іграшку або дитячий світильник, для якої вам знадобиться моноелемент D, який в народі також називають батарейкою великим бочонком, ви можете знайти його тут. Вибираючи, вас неодмінно зацікавить напруга батарейки D. Акумуляторні батарейки мають напругу 1,2 В, класичні - тоді 1,5 В.


Окрім акумуляторів D, ви також знайдете цинко-вуглецеві, цинко-хлоридні або лужні батарейки. Батарейки типу D з'явилися більше століття тому. Вони володіють циліндричної формою, подібно популярним пальчикових і мізинчикових батареям, і напругою 1,5 В. Діаметр батарейки D вдвічі більше, ніж у стандартної пальчикової батарейки - 33,2 мм, в порівнянні з 14,5 мм. З одного боку, такий великий розмір може виглядати недоліком, але це не так. Батарейка D відрізняється високими показниками ємності і робочого струму.


Ці характеристики у батарейки D великий бочонок максимальні серед всієї групи полуторавольтовимі елементів живлення. Батареї D розділяють на наступні типи: алкалинові, сольові, ще їх називають батарейками R20, та нікель-метал-гидридні, маркуються як HR20. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви можете придбати батарейки типу D за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i