Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Аксесуари

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Аксесуари розумного освітлення Philips Hue


Нове портативне світло, розумний аксесуар Philips Hue є продовженням оригінального Hue Go. Цього разу оновлена версія аксесуару Philips Hue отримала підтримку Bluetooth. Це дозволить уникнути необхідності настройки з'єднання через хаб, щоб використовувати його з додатками Hue, Amazon Alexa і Google Assistant. А ось для роботи з HomeKit міст все одно знадобиться.


Ще одним анонсованим аксесуаром розумного освітлення Philips Hue стала розумна розетка Philips Hue. Основним призначенням аксесуара інтелектуального освітлення Philips Hue, як кажуть представники компанії, це можливість перетворення будь-якої настільної лампи в розумний світ. Досить просто підключити світильник через цю розетку і нею можна буде керувати через додаток або голосом. Відмінною особливістю інтелектуального аксесуару Philips Hue (розетки), представленого в лінійці смарт аксесуарів Philips Hue, є його можливість роботи з додатком.


Можна включати і вимикати аксесуари смарт освітлення Philips Hue простим натисканням або, утримуючи кнопку натиснутою, регулювати яскравість. Крім цього, можна задати настройки в додатку розумних аксесуарів Philips Hue, що дозволяють одним дотиком включити світло з температурою, що відповідає часу доби. Тобто, вранці це будуть більш холодні відтінки на середньої яскравості, вдень тепліші на максимальній яскравості, а ввечері зовсім теплі з приглушеним рівнем яскравості. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете різноманітні аксесуари Philips Hue за доступною ціною.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.