Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Круглі люмінесцентні лампи

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Кругове люмінесцентне світло для освітлення дому чи офісу


Флуоресцентні круглі трубки отримали широке поширення в 70 роках і по сьогоднішній день вони вкоренилися в побуті багатьох користувачів. Завдяки тому, що такі лампи рівномірно розсіюють світло і дають високу віддачу, вони відмінно підійдуть для якісного освітлення житлових кімнат, офісів, а також складських і промислових приміщень. Флуоресцентні круглі лампи виготовляються в компактних розмірах і лаконічному дизайні. Для їх підключення не потрібно володіти спеціальними навичками або викликати майстрів, так як вони можуть застосовуватися замість стандартних ламп розжарювання і встановлюватися в традиційний цоколь.


Люмінесцентні круглі лампи складаються зі скляної трубки круглої форми, внутрішня частина якої оброблена шаром люмінофора, електродів у вигляді спіралі, а також закачані пари ртуті і інертний газ. Коли по електроду проходить напруга, утворюється розряд газу, струм проходить по порам ртуті і з'являється світіння. Кругове люмінесцентне світло має ряд переваг. Такі лампи економлять електроенергію, мають високий робочий ресурс (до 20 000 годин) і гарний зовнішній вигляд, а також доступні за ціною.


Купити люмінесцентну лампу можно не виходячи з дому завдяки курьерскій доставці. Такі вироби мають просту конструкцію. Люмінесцентні круглі трубки відрізняються високою інтенсивністю. У складі робочих компонентів є хімічні елементи, які допомагають згладжувати стрибки світлового спектру. Стандартні кольори флуоресцентних круглих ламп включають холодний білий, теплий білий, і відтінки денного світла.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i