Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Димерні точкові світильники

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Точкове освітлення з регульованою яскравістю


Вам подобаються точкові світильники, але потрібно було б зменшити їх інтенсивність світла? Без проблем. У нашій пропозиції ми підготували для вас спеціальну вкладку димерних точкових світильників. Тут ви знайдете димерне точкове освітлення, яке розміщене близько до стелі або стіни, але також точкові світильники з регульованою яскравістю, які заглиблені в стелю, це так звані підвісні стельові світильники.


Останні роки в тренді димерне точкове світло, технічну реалізацію якого зробили можливою так звані точкові світильники. Вбудовані в середину стелі чи стін, димерні точечні світильники можуть забезпечити як рівномірне освітлення приміщення, так і підкреслити зональний контраст — все залежить від ваших побажань. Завдяки невеликому розміру і простоті монтажу, точкове освітлення з регулюванням яскравості легко вбудовуються в меблі, в настінні ніші, використовуються для підсвічування дзеркал та інших речей.


Але в основному ж точкові світильники з регулюваною яскравістю вбудовуються в стельові конструкції — в гіпсокартонні форми, підвісні і натяжні стелі. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ми пропонуємо димерні точкові світильники за доступною ціною. Також у нас ви можете придбати інші типи світильників, які можуть бути димерними - димерні стельові світильники, димерні настінні бра, димерні підвісні світильники, димерні настільні лампи і димерні торшери.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i