Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Повербанки

Vendor 7
  • Лідер продажу
Більше бестселлерів

Опис категорії

Повербанк з бездротовою зарядкою - повербанк Xiaomi


Портативний зарядний пристрій, зовнішній акумулятор, повербанк - все це назва одного пристрою. Вони являють собою невеликі пристосування, які допоможуть зарядити телефон або планшет за відсутності можливості підзарядки від адаптера. З технічної точки зору повербанк Ксіомі є елементом живлення або акумулятором, який вбудований в корпус, який має універсальний вихід (найчастіше, роз'єм USB).


При виборі бездротового повербанку варто звернути увагу на наступні характеристики:


Ємність - це найважливіший показник. Вона може складати від 1 & nbsp; 800 мА * ч до 50 & nbsp; 000 мА * ч. Чим більше ємність повербанку зі швидкісною зарядкою, тим більше можна підзарядити смартфон або інший пристрій. Ємності 12000 - 15000 мА * ч досить, щоб зарядити телефон 3 рази, про що свідчать численні відгуки та огляди користувачів.


Технологія акумулятора. Може використовувати літій-іонна або літій-полімерна. Можливості використання повербанка. Повербанк з дисплеєм може підходити для зарядки смартфона, ноутбука, планшета.


Струм зарядки. У магазині представлені повербанки Xiaomi з параметром до 3 А. Даний показник важливий для швидкості зарядки. Наприклад, якщо смартфон має 1 А, то має сенс брати повер банк зі таким же значенням або більше.


Тип зарядки: бездротова, стандартна, швидка 2.0 або швидка 3.0. Повербанк може заряджати від мережі, USB або сонячної енергії. 

Ціни на повербанк поступово знижаються, а слідкуючи за нашими акціями ви зможете заказати повербанк ще вигідніше.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i