Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Штативи

  • Лідер продажу
Більше бестселлерів

Опис категорії

Штативи для фотоапаратів, відеокамер і смартфонів


Штатив є одним з найбільш використовуваних аксесуарів для фотоапаратів. Штатив для фотоапарату використовується для його закріплення до певного положення, запобігаючи цим від розмитих фотографій через трясіння пристрою. Таким чином, штатив підходить, наприклад, для фотографування пейзажів або архітектури або для зйомки влогів з вашої відпустки або іншої події.


Перш ніж вибрати штатив, завжди важливо подумати про те, з якою метою і як ви його будете використовувати. Важливими є, насамперед, матеріал та конструкція штатива. Найчастіше використовуються алюмінієві, титанові штативи, також можемо зустріти дерев'яні версії штативів. Стосовно конструкції штативу для фотоапарату, доступні моноподи, триподи або невеликі, настільні штативи.

Моноподи - це одноногі штативи, які послаблюють, зокрема, вертикальні вібрації та  утримують таким чином фотоапарат на одному рівні. Однак його можна нахиляти у різні сторони.
Триподи (триноги) - це штативи, які мають три опорні ноги. Вони дозволяють використовувати довгий час експозиції протягом зйомки, що ви особливо оціните під час нічного фотографування.


Телескопічний штатив дозволяє регулювати висоту за бажанням, причому максимальна чи мінімальна висота штатива впливає на комфорт як протягом звичайної зйомки, так і під час зйомки макро. Штатив не можна використовувати без головки для штатива.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i