Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Професійні світильники з датчиком

Vendor 5
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Вуличні професійні світильники з датчиком руху


Професійні світильники з датчиком мають герметичний корпус, за рахунок чого забезпечується належний захист від хімічних, механічних і атмосферних впливів. Найчастіше корпус вуличного професійного світильника з датчиком виготовляється з металу або міцного пластику. Що стосується дизайну зовнішнього професійного світильника з датчиком, то він буває в формі кола та циліндра, буде гарно пасувати до сучасного стиля, наприклад хай-тек.


Багато людей обирають професійні світильники з датчиком для вуличного підсвічування приватних будинків і територій. Професійний світильник з датчиком для зовнішнього освітлення виявляє рух на певній відстані і після цього автоматично вмикає світло. Світлодіодний професійний світильник з датчиком порівнює температура повітря з температурою об’єкта. Коли температура, наприклад людини, близько 37 градусів, а на вулиці 30, LED професійний світильник з датчиком реагує на цю різницю і світло вмикається. Також завдяки світлодіодній технології ви значно заощаджуєте кошти на рахунках по електриці.


Професійний світильник з датчиком для вулиці легко монтується, можна встановити навіть самостійно. Світильник має дуже тривалий термін служби, до 50 000 годин. Вуличний професійний світильник з датчиком часто використовується на заводах або автостоянках для відлякування потенційних злодіїв. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua представлений широкий асортимент професійних світильників за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i