Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Детектори

Vendor 1
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Детектори диму, чадного газу і витоку горючого газу та води


Чадний газ – це безбарвний газ без запаху, який самому практично неможливо виявити в приміщення. Якщо не використовувати детектори чадного газу і буде витік такого газу, він буде повільно отруювати людину. Детектори газу слід застосовувати завжди, бо він особливо небезпечний для сплячих людей, через кілька годин дії чадного газу, людина просто помирає.


Детектори витоку горючого газу та чадного газу виявлять виток газу, радимо встановлювати їх, якщо ви використовуєте пічне опалення або різного роду обігрівачі. Чадний газ виникає у наступних випадках:


  • якщо в зону горіння надходить мало кисню, який потрібен вогню;
  • якщо піч має погану тягу;
  • якщо рано закрили заслінку печі;
  • якщо піч, плита на дровах в поганому стані.


Детектори диму слід використовувати для своєчасного виявлення задимлення в приміщенні та при перших ознаках пожару. Димовий сповіщувач завжди є в складі пожежних та охоронно-пожежних сигналізацій. Вони мають такий принцип дії – аналіз параметрів інфрачервоного або ультрафіолетового випромінювання, яке надходить на фотоприймач. Якщо в повітрі з’являється частинка сірого диме, параметри променя змінюються. Димовий сповіщувач це фіксує і передає сигнал або вмикає вбудовану сирену. Також у продажі маємо детектори витоку води, що теж дуже потрібно, особливо, якщо ви живете з маленькими дітьми або у багатоповерхівці, щоб не затопити сусідів.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i