Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Настінні світильники з датчиком

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Настінні світильники з датчиком для зовнішнього освітлення


Вуличні настінні світильники з датчиком використовують для освітлення вулиці або прибудинкової території, де світло потрібно тільки в тому випадку, коли присутня людина. Це дуже вигідно, буде менше витрат на електроенергію. Також такі зовнішні настінні світильники з датчиком можуть злякати злодіїв, які можуть намагатися потрапити до оселі чи двору. Лампочка світильника включається, коли в зоні дії датчики руху фіксується якийсь рух.


Найпоширеніші місця, де можуть застосовуватися вуличні бра з датчиком це:Зовнішні бра з датчиком бувають різної форми, тому ви можете експериментувати і таким чином виділятися серед сусідів чи друзів. Датчики руху популярні у прожекторах, садових стовпчиках (коли наприклад ви вийшли погуляти в сад і вони відразу ж увімкнулися.


На цій сторінці ви знайдете різноманітні настінні світильники з датчиком для вуличного освітлення, які можна використовувати для освітлення будь-яких зон та предметів, навіть скульптури, якщо ви таким захоплюєтеся. Найвигідніше використовувати світлодіодні лампочки у настінних світильників з датчиком для зовнішнього освітлення. Це дозволить вам суттєво зекономити кошти на рахунках по електроенергії. Бра з датчиком для вуличного освітлення бувають у формі півкола або трапеції, це дуже популярні форми.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i