Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Лампочки

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні

Опис категорії

Інтелектуальні лампочки Eglo Connect зі світлодіодною технологією


Розумні лампочки Eglo Connect підходять для ваших існуючих світильників, які раптово створюють сучасне освітлення з великою кількістю опцій. Інтелектуальна лампочка Eglo Connect з дистанційним керуванням дозволить вам легко вмикати / вимикати і управляти освітлювальними приладами в цілому. За допомогою RGB лампочки Eglo Connect ви можете змінювати кольори та налаштовувати атмосферу на свій поточний настрій. Звичайно, існує світлодіодна технологія, яка використовується в смарт лампочках Eglo Connect.


Світлодіодні лампочки Eglo Connect вас точно не розчарують, тому не вагайтесь і приходьте їх випробувати. LED лампочки Eglo Connect схожі на звичайні лампочки, якими ми звикли користуватися, але ними ще можна керувати за допомогою голосу, Bluetooth і мобільних додатків. Якщо ви зібралися створити житло з елементами «розумного будинку», кольорові лампочки Eglo Connect – це найкращий вибір для вас.


Якщо ви повертаєтеся додому пізно ввечері або вночі та хочете зробити вашу оселю комфортнішою, додавання лампочок Eglo Connect допоможе зорієнтуватися в темряві, не треба шукати як завжди звичайний вимикач світла. Інтелектуальні лампочки Eglo Connect дають вам гнучкість, оскільки ви можете керувати ними за допомогою таймерів, встановлювати розкладу і контролювати період роботи діодної лампочки Eglo Connect, навіть не перебуваючи вдома.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i