Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світильники

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Інтелектуальне освітлення Eglo Connect за вигідною ціною


Розумне освітлення Eglo Connect створить сучасний будинок, де освітлення буде приємним. Завдяки смарт освітленню Eglo Connect ви отримуєте гарантію якості світильників з кращих матеріалів. Смарт лампи Eglo Connect пропонує багато переваг та інновацій в освітленні - ви можете керувати освітленням за допомогою мобільного телефону, димерувати світло, змінювати кольори.


Інтелектуальні лампи Eglo Connect дозволяє вам керувати розумним освітлення за допомогою додатку в смартфоні або пульта дистанційного управління. Можна керувати окремими інтелектуальними світильниками Eglo Connect або групою світильників, максимальна кількість яких може бути до 50 світильників. У систему інтелектуального освітлення Eglo Connect входять розумні лампи, люстри і світильники на стіну, які також називаються бра. Розумні лампи Eglo Connect мають на вибір різні відтінки білого світла та 16 мільйонів кольорів.


З розумними світильниками Eglo Connect ви можете створювати і зберігати налаштування освітлення. Всі налаштування зберігаються онлайн в інтернеті, ще ви можете ділитися ними з друзями. Димерні лампи Eglo Connect підтримують скільки завгодно смартфонів, підключених до системи розумного освітлення. Для управління розумним освітленням досить мати дві речі: світильник і пульт керування. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є широкий вибір димерних світильників Eglo Connect за вигідною ціною.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i