Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Аксесуари

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Аксесуари Eglo Connecty - розумна розетка, вуличний датчик руху та пульт керування


Аксесуари для інтелектуального освітення Eglo Connect – це незамінна річ при встановлення системи розумного освітлення у вашій квартирі. Наприклад може статися, що ви втратили пульт дистанційного керування Eglo Connect вдома і взагалі не можете знайти його, а він дійсно потрібен, як аксесуар для розумного освітлення Eglo Connect. В такому випадку вам знадобиться наша категорія аксесуари для смарт освітлення EGLO Connect.


Однак тут ви знайдете не тільки пульти керування, а й інші аксесуари Eglo Connect як вуличні датчики руху Eglo Connect та розумні розетки Eglo Connect. Розумне освітлення на сьогоднішній день дійсно популярне, все завдяки широкому фунцкіоналу та зручності у використанні, ще воно виглядає дуже круто і футуристично. Зовнішні датчики руху Eglo Connect знадобляться вам для вуличного освітлення саду, гаражу тощо. Як тільки в радіусі дії вуличного датчика руху Eglo Connect з`являється рух, він миттєво включає світло. Потім через декілька секунд, як рух зник, розумна лампочка вимикається.


Також ви можете використовувати розумну розетку Eglo Connect для комфортного вмикання / вимикання. Не треба наприклад вставати з ліжка, а можна просто перемикати за допомогою пульта дистанційного управління Eglo Connect. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете аксесуари Eglo Connect за приємною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i